Seza Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seza Forum

Seza forum size en iyi kullanici olma imkani sunuyor.Sizde forumumuza gelerek paylasimlarinizi yapabilir ve paylasimlara yorum yapabilirsiniz.Iyı gunler dileriz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Çok işimiz var'

YazarMesaj
BraveHeart
Forum Kurucusu

BraveHeart

'Çok işimiz var' Empty
MesajKonu: 'Çok işimiz var'   'Çok işimiz var' Icon_minitimePerş. Tem. 17 2008, 06:28

'Çok işimiz var' 7_222187_aragones1707bb Devler Ligi'nde MTK ile oynayacakları maçlara konsantre olduğunu ifade eden Aragones, "Takımda iyileştirmek zorunda olduğumuz bazı şeyler bulunuyor" dedi.

‘İçimde taşıyorum’
Adı bir süredir Valencia ile anılan Luis Aragones’ten çarpıcı sözler: “Şu anda sadece Şampiyonlar Ligi 2. ön elemesinde MTK ile oynayacağımız maçları düşünüyorum.” Hayatının futbol olduğunu dile getiren tecrübeli hoca, “Her gittiğim yerden zevk alıyorum. Bunu içimde taşıyorum. Heyecan duymam gayet doğal. MTK’ya konsantre olmuş durumdayız. Takımda iyileştirmek zorunda olduğumuz bazı şeyler var. Bazı şeyleri gerçekleştirmemiz gerek ve şu anda bu yoldayız” diye konuştu.

‘Futbol bir risktir’
Antrenmanlarda tüm hareketleri önce kendisi gösterip, sonra takıma uygulatan, oyuncularından öncelikle topu seri ve hızlı bir şekilde birbirlerine aktarmalarını isteyen Aragones, 29 Temmuz’da oynanacak ilk MTK maçına kadar sistemini yerleştirmeyi planlıyor. Bu arada UEFA’nın resmi internet sitesine konuşan İspanyol teknik adam, futbolun bir risk oyunu olduğunu vurguladı. “El Sabio” lakaplı tecrübeli hoca, “Sizin de riskleri almanız gerek” açıklamasında bulundu.
http://www.seza.tr.cx

'Çok işimiz var'
1 sayfadaki 1 sayfası